Skip to content Skip to footer

Markamıza ait olan toplam 32 dönüm bağ var, ama Yağcılar köyündeki toplam bağ büyüklüğümüz 100 dönümün üzerindedir. Bağlarımızda şu an için Cabarnet Sauvignon, Merlot, Cabarnet Franc, Syrah ve Petit Verdo üzümleri yetişmektedir. 

Organik tarım yöntemlerini kullanıyoruz, hiçbir kimyasal kullanımımız yoktur.

Borda adıyla ürettiğimiz beyaz şaraplarımız için Bornova Misket’i Menderes’ten, Chardonnay’i ise Denizli’den alıyoruz. 

Yıllık üretim kapasitemiz 40.000 şişedir. 2020 yılında 12.000 şişe ürettik. Önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte tam kapasiteye geçebiliriz. Bunun hepsini içemeyeceğimiz için başka meraklılarıyla da paylaşalım istedik. 

Tadım etkinliklerimiz var. İstediğiniz gün için öncesinde rezervasyon yaptırmanızı rica ediyoruz. Tadım sırasında şaraplarımızın yanında yancıları olarak et ve peynir ikram ediyoruz.  

İkidenizarası’nda konaklama olanağı yok ama köy içinde 6 odalı küçük, güzel bir butik otel var. Ev pansiyonculuğu yapılmasının koşullarını oluşturmaya çalışıyoruz. Her şeyi bizim yapmamızdan daha iyi olanın köylülerin de bu oluşumun aktif bir parçası olmaları olduğuna inanıyoruz. Ancak o zaman yaptığımız bir işin anlamlı bir çaba olduğunu söyleyebilir ve bununla gurur duyabiliriz.

Evet, şarap satışımız mevcut. Satın alım için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Go To Top